Відмовостійкість. Надійність. Моніторинг.

Colobridge — корпоративний хмарний і хостинг-провайдер

Акции

Чому Colobridge

 • Безпека інформації на законодавчому рівні Німеччини
 • Дата-центри входять до «Топ 5 найкращих ДЦ-операторів світу»
 • Багатомовна експертиза та професійний технічний супровід 24×7×365
 • Висока якість обслуговування — 4,9 балів. Відповідь служби підтримки — до 15 хвилин
Ми допоможемо переїхати
Ми допоможемо переїхати максимально прозоро і в стислі терміни.
Платформа Colobridge

Пропонуємо сучасне технічне рішення на базі територіально розподілених машинних залів. Ми об'єднали їх єдиною логічною платформою Colobridge, яку можна використовувати для розміщення своєї IT-інфраструктури. Це унікальна можливість використовувати передові галузеві рішення від двох незалежних географічно віддалених дата-центрів класу Tier III+ із рук єдиного провайдера.

Машинні зали розташовані на території дата-центрів Equinix та Telehouse (KDDI), які знаходяться у німецькому місті Франкфурт-на-Майні — європейській IT-столиці з більш ніж 60 дата-центрами. Сумарно Equinix та Telehouse — №1 у світі та №4 у Європі відповідно за версією Cloudscene Rankings 2021 — управляють більш ніж 280 ЦОД. У цих операторів розміщують до половини своїх потужностей AWS, Google Cloud Platform та Microsoft Azure.

 • Telehouse
  № 4 в EMAE
  ​​Cloudscene Rankings 2021
  25,000 м2
  площа
  40+
  дата-центрів у світі
 • Equinix
  № 1 у світі
  Cloudscene Rankings 2021
  8503 м2
  площа
  220+
  дата-центрів у світі
Відгуки та наші клієнти
Спроектовано приватні та гібридні хмари для компаній з низки країн, розроблені ІТ-рішення під бухгалтерію, ERP-системи, SAP Hana для наших клієнтів:
З 2010 р. компанія Colobridge GmbH запровадила 1000+ інфраструктурних проектів різної складності.
Партнерам

Ставайте партнером Colobridge і розміщуйте сервіси та дані своїх клієнтів на технологічній платформі, що побудована на базі відмовостійких дата-центрів класу Tier III+.

Беріть участь у гнучкій реферальній програмі з щомісячним переглядом статусу, залучайте експертів Colobridge для реалізації проєктів будь-якої складності та отримуйте техпідтримку у режимі 24/7. Наша співпраця буде вигідною та продуктивною!

veeam
microsoft
cisco
vmware
ispsystem
dell
hp
ibm
Надійність підтверджено сертифікатами

Colobridge — фізичні сервери та хмарні послуги у Європі

На платформі Colobridge ви можете розгорнути віртуальний сервер, орендувати хмарні ресурси в рамках послуги IaaS (інфраструктура як сервіс), виділений фізичний сервер, приватну хмару, скористатися послугами colocation. Комбінуйте будь-які перелічені продукти, щоб отримати рішення, що максимально відповідає потребам вашого бізнесу та бюджету. Скористайтеся іншими нашими послугами, що допоможуть підвищити ефективність, надійність та безпеку вашої IT-інфраструктури: Firewall as Service (FWaaS), Block Storage as Service (BSaaS), Backup as a service (BaaS), Disaster Recovery as a Service (DRaaS) та інші.

З Colobridge ви отримуєте доступ до провідних галузевих практик, обладнання Enterprise-класу та зможете швидко впроваджувати сучасні технології у свої бізнес-процеси. Партнерство з нами стане одним з ключових факторів, які допоможуть вашій компанії оцифрувати бізнес-процеси та гнучко адаптуватися до мінливих потреб ринку.

Безпека даних та обладнання клієнтів німецького хостинг-провайдера Colobridge реалізована на кількох рівнях. Equinix та Telehouse гарантують доступність даних від 99,95% і вище. Їхній захист та безпека забезпечує місцеве законодавство, вплив якого поширюється на всі ЦОД, що працюють в німецькій юрисдикції.

З 2010 року, коли було засновано Colobridge, ми накопичили великий практичний досвід завдяки роботі з найкращими кадрами. Наші сертифіковані фахівці регулярно підвищують свої компетенції та актуалізують знання. Вони виконають комплекс робіт з перенесення вашої IT-інфраструктури та даних у корпоративну хмару або на фізичний сервер (послуга colocation), а також забезпечать цілодобову підтримку кількома мовами включно з українською та російською.

Наші клієнти залишаються з нами надовго — 45% із них співпрацюють із нами понад три роки, 13% — понад 8 років. Ми вибудовуємо стабільні партнерські відносини, засновані на взаємній вигоді та довірі. Репутація Colobridge в очах клієнтів та партнерів — основний пріоритет нашої діяльності та драйвер позитивних змін усередині компанії.

Німецький хостинг-провайдер Colobridge GmbH був заснований 2010 року та є офіційним членом RIPE (ASN: AS197252).

Часті питання про послуги Colobridge

 • Якою мовою я можу спілкуватися з техпідтримкою Colobridge?
  Наші технічні експерти готові відповідати вам чотирма мовами: українською, англійською, німецькою та російською.
 • В якій валюті я отримаю рахунок на оплату послуг Colobridge?
  Ми виставляємо клієнтські рахунки в євро (€). Зверніться до свого банку, щоб дізнатися про оптимальний спосіб проведення транзакцій із мінімальною комісією.
 • Як швидко я отримаю відповідь спеціаліста техпідтримки Colobridge?
  У середньому, співробітники техпідтримки відповідають на заявки клієнтів протягом 20 хвилин. Фактично час очікування може бути меншим — все залежить від завантаження операторів.
 • Чи зможу я скористатися тестовим періодом до укладення договору?
  Клієнтам Colobridge доступний тестовий період протягом 7-14 днів. За цей час вони можуть оцінити надійність та стабільність роботи віртуального серверу чи інфраструктури у хмарі, а також швидкість реакції спеціалістів техпідтримки. Тривалість тестового періоду для оцінки роботи виділеного серверу обговорюється індивідуально.
 • Які гарантії доступності дата-центрів ви надаєте?
  Наші дата-центри в Європі відповідають класу Tier III+. Це означає, що дані будуть гарантовано доступними 99,95% часу. За фактом з 2017 по 2022 роки у дата-центрах Equinix та Telehouse, розташованих у Франкфурт-на-Майні, дані клієнтів були доступні 100% часу.
 • Як повернути гроші, якщо я хочу відмовитися від послуг Colobridge?
  Якщо обидві сторони дотримувалися умов договору та правил компанії, гроші будуть повернуті у повному обсязі при відмові від послуги у перші 7 днів. В іншому випадку ми повернемо вам невикористану суму за період, що залишився до закінчення терміну дії договору. Плата за додаткові послуги (наприклад, налаштування ПЗ) не підлягає поверненню.
 • Як скористатися фізичним сервером або хмарою в Європі, якщо в мене немає штатного IT-спеціаліста?
  Спеціалісти служби техпідтримки Colobridge стануть системними адміністраторами для клієнтів, які користуються такими продуктами: віртуальна хмара (IaaS, Cloud VDS, CVDS), виділений фізичний сервер у Європі, приватний віртуальний сервер, розміщення обладнання. Послуга адміністрування доступна в рамках обраного тарифу IT-outsourcing, що формується індивідуально на основі технічного завдання клієнта за результатами аудиту.

  Співробітники Colobridge забезпечують стабільну роботу вашої IT-інфраструктури, операційного та програмного забезпечення в режимі 24/7. Ми займаємося системним адмініструванням вашої IT-інфраструктури безперервно, тоді як штатний співробітник може захворіти, піти у відпустку або пропустити робочий день з особистих причин. Доступність IT-сервісів клієнта гарантується SLA. Для сервісів, яким потрібно забезпечити безперервність бізнесу, рекомендуємо SLA Premium.
Підписка на новини
Будьте в курсі наших останніх подій